Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No16350
İlan Tarihi27 Haziran 2022
TürüKedi
CinsiBritish Shorthair
Yaşı0 - 2 Aylık
CinsiyetiErkek
AşılarıYapılmadı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

cottish Fold -British Blue Point-British- Scottish Fold Long hair yavrular yeteri kadar anne sütü aldıktan sonra teslime hazır.

Detaylı bilgi için telefon & whatsapp'dan ulaşabilirsiniz.

instagram scottish_ankara_/

Günü gelen sağlık uygulamaları yapılarak ve veteriner son kontrolleri gerçekleştikten sonra sağlık kimlik pasaportu ile teslim edilmektedir. 

Scottish_ankara_'nın yavruları evcil hayvan yetiştiriciliği kuralları gereği en yüksek kalitede bakılmaktadır ve kontrol altındadır.  Yavrularımız devamlı anne sütünün yanında yüksek kalitede yaş ve kuru mamalarla vitaminlerle desteklenmektedir ve veteriner kontrollerinden sonra sağlıklı bir şeklide teslim edilmektedir.

Not: Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Müdürlüğüne bağlı Hayvan Yetiştiriciliği Belgesine Sahip üreticilerden yavru edinmeniz sizin faydanıza olacaktır.

192 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.