Erkek scottish fold (ücretli sahiplendirme)

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No3109
İlan Tarihi20 Nisan 2021
TürüKedi
CinsiScottish Fold
Yaşı6 - 12 Aylık
CinsiyetiErkek
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Merhaba.


3 aylıkken sahiplendiğim 9-10 aylık beyaz scottish fold kedimi üzülerek iş sebebiyle sık sık şehirdışı / ülke dışına çıkmaya başlayacağım için tüm mama kapları, boxlarını vitamin yatak tırnak eldiven vs ekipmanlarıyla  sahiplendirmek istiyorum. 


Ticaretinde değilim ancak insanlar çiftlik kurar gibi hayvanları ve asıl sahiplerin iyi niyetini suistimal ettikleri için ücretli sahiplendireceğim. Bu sebeple Ücretten ziyade iyi bakacağından emin olacağım ve sorumluluk sahibi, kediye damızlık hayvan muamelesi yapmayacaksan aileye gitmesi önemli! Yoksa nihayetinde ücretsiz sahiplendireceğim bir çok yakınım mevcut çevremde.

Aşısız yeni doğmuş yavru kediye eşyalar aşılar hariç En az 2500-3000 tl istendiği bilinciyle hareket edip yazılmasını ve tekir kedi muamelesi yapılmamasını rica ediyorum.

Aylık mama parasını ve cins kedi olmasının bedelini ödemek istemeyenler sokaktan da sahiplenebilir iyilik yapmış olurlar.

216 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.