Evlatlık çocuk arıyorum

Görüşülür
İlan No3316
İlan Tarihi27 Nisan 2021
TürüKöpek
CinsiDiğer Irklar
YaşıBilinmiyor
CinsiyetiDişi & Erkek
BoyutKüçük Boy
AşılarıYapılmadı
Tuvalet EğitimiYok
KimdenGeçiçi Evinden

İlanımı dikkatli okuyun lütfen. Çocuklarını satan canlı düşmanları yazmasın.


4 kişilik aileyiz, çocuğuma tek vaad edebileceğim ömür boyu mutluluk ve çok iyi bakım. Bahçeşehir/ İstanbul’da oturuyoruz. Yeşil bir site içinde 4 katlı binanın giriş katında oturuyoruz, enerjisini atması için bol bol gezdirebileceğiz. Ancak ev içi olduğu için, sevdiğim halde büyük ırka bakmamız zor. Evin içinde koşturabilmeli, özgür olmalı, mutlu  olmalı. Evim büyük ve bahçeli olsa sokaktan en sevdiğim kangalı alır evde bakardım. Yaşı, cinsiyeti, hastalığı, sakatlığı, rengi........ önemli değil. Büyümeyecek olması yeterli. 


Sahiplendirme adı altında 1 lira bile isteyecek olsanız yazmayınız. Son 3 gündür yazmadığım ilan kalmadı. Herkes alerjim var, hastalığım var, canım evladımı sahiplendirmek istiyorum deyip deli gibi ücretler istiyorlar. O sizin çocuğunuz, nasıl satabiliyorsunuz anlamıyorum. Kendini insan sanan tüm canlılara sinirliyim anlayacağınız. 


Çocuğunu sevip, zorunluluklardan dolayı ya da zorluklardan dolayı onlara sıcak bir yuva arıyorsanız bana yazın. Evimizin kapısı açık yeni üyemize. Kısırlaştırmayı sağlığı için zaten yaptıracağım.

Evet, hayvan barınaklarına da bakıyorum. 


30 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.