Exotic/British Short Hair Beyaz Prens

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No3122
İlan Tarihi21 Nisan 2021
TürüKedi
CinsiMelez
Yaşı6 - 12 Aylık
CinsiyetiErkek
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Merhabalar. 12 Haziran 2020 doğumlu. (Baba British Short Hair - Anne Exotic ) Beyaz Exotic erkek bir yavrumuza (Sütlaç) yuva arıyoruz. Terbiyeli kum kültürü oturmuş. Aşılarını oldu, pasaportu mevcut, uysal (sevdirir kendini, sert sevmez), sakin, oyuncu, az nazlı/karakterli, hiç dışarı çıkarılmadı. Kısırlaştırmadık(sahibi karar versin istiyoruz). Güvenli ellerde yaşamına devam etmesi temennimiz. 

Neden yuva arıyoruz; evde ana karakter bir kedimiz var, geçinemiyorlar ikisini de seviyoruz, fakat iş güç farklı noktalara odaklanmamız gerekiyor dolayısı ile, yeni yuvasını bulması noktasında ilan veriyoruz. ÜCRET İSTEMİYORUZ. Önceki 4 kardeşini teslim ettiğimiz gibi, Kedi bakma duyarlılığına sahip, doğru ellere ulaşması gönlümüzden geçen. Sütlacın sağ gözünde akıntı var (çözümü var). Geri kalan tertemiz bir ince ruhlu bir yavru.

Beklentimiz; 

Sahiplenmek isteyenler gelip bakabilirler, Daha önce kedi bakmış deneyimlemiş olmasını bekleriz, çok minik olmadığı için yeni evine alışma sürecinde sabır gösterilmesi. CAN TACİRLERİ UZAK DURUN LÜTFEN

550 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.