Fci / Kif secereli Cavalier King Charles yavrularım

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No19100
İlan Tarihi5 Ocak 2023
TürüKöpek
CinsiCavalier King Charles
Yaşı0 - 3 Aylık
CinsiyetiDişi & Erkek
BoyutKüçük Boy
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiYok
KimdenSahibinden

Merhaba 


Fci/Kif secereli 8 kasım doğumlu yavrularım sağlıklı, oldukça hareketli ve sakin mizaçlı sevecen bir ırk özelliğine sahiptir.


Federation Cynologique İnternationale / Köpek Irkları Federasyonuna kayıtlı üreticiyim. Bilim ve etik kurallarını önemseyerek baktığım evde beraber yaşadığım 1 kedim ve 2 köpeğimden birinin 2 dişi 2 erkek yavrularıdır. Anne baba şampiyonluklara sahip ırk özelliklerine uygun mizaç,anatomi,davranışa sahip sağlıklı köpeklerdir. Anne gebelik öncesinden başlayarak ; gebelik , doğum ve yavru bakımı sürecinde düzenli olarak veteriner hekim kontrolleri , gerekli bakımları eksiksiz yapılmıştır.


Yavruların iç ve dış parazit uygulamaları 1. ve 2. Karma aşıları yapılmış olup mikroçipi takılmış petpasaportu hazırdır.


Yavrular için biz herşeyi doğru ve eksiksiz yaptık , devamında da sizlerinde sağlayacağına inanıyoruz. Sorularınız için lütfen iletişime geçiniz.


Teşekkürler.

41 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.