Minik yeni ailesini arıyor

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No8186
İlan Tarihi28 Eylül 2021
TürüKedi
CinsiScottish Straight
Yaşı6 - 12 Aylık
CinsiyetiDişi
AşılarıYapıldı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenSahibinden

Minik, 10 aylık dişi bir kedi. Annesi scottish fold babası british blue point. Ancak babaannesi siyah scottish fold olduğu için kendisi de siyah ve kehribar gözlü bir kız. 


Oyuncu, sakin, bazen yakınlık ihtiyacı artan Ve kendini sevdirmek için numaralar yapan bazen de kendi sakin alanında saatlerce ortadan kaybolan bir kedi. Kızgınlığı çok hafif geçiyor. Genel olarak söz dinliyor. Bazen onunla ilgilenmezseniz veya kızarsanız küsebiliyor bunu bakışlarından anlıyorsunuz. Yabancıları çok sevmiyor ev kalabalık olunca kendine muhakkak kolay kolay bulunamayacağı bir yer bulup orada uyuyor. 


Ben çalışmaya başladığım için eskisi gibi ilgilenemiyorum ve artık balkonu olmayan küçük bir evde oturduğumuz İçin de onun da kendine ait yeterli alanı olmuyor. Bu nedenle kedimizi evi çok küçük olmayan, mümkünse evinde başka kedi de olmayan, onu canı gönülden sevebilecek bir aileye sahiplendirmek istiyoruz.

60 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.