Minnoş oyuncu oğlumuza ömürlük yuva

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No2440
İlan Tarihi31 Mart 2021
TürüKedi
CinsiTekir
Yaşı0 - 2 Aylık
CinsiyetiErkek
AşılarıYapılmadı
Tuvalet EğitimiVar
KimdenGeçiçi Evinden

2 aylık erkek kedi. Adı Çakıl .  Kuru mama yiyor. kediyi kalıcı olarak sahiplenecek, sevecek, aşılarını düzenli olarak yaptıracak en iyi şekilde bakabilecek maddi manevi bu sorumluluğu kabul edecek bir aile arıyorum. Çok sevimli, ürkek aynı zamanda ve çok hareketli oyun oynamayı seviyor. Ayrıca kucakda olmaya bayılıyor, boyunda yatmayı kucakta yatmayı seviyor, oynamayı da. Anne kucağı gibi hissediyor , sürekli kendisini sevmesini ister sizden. Minnoş minnoş oyunlar oynuyor. Oyunculuğu var. Çok enerjik bir kedi . Takip şartıyla maddi açıdan durumu iyi olan bir aileye sahiplendirmek istiyorum. Acil ...

Not: 1 hafta bakıp hevesini aldıktan sonra bırakmak isteyen kişiler ve maddi sorunlar yaşayanlar bu sorumluluğu alamayacaklar yazmasın lütfen. 

Öncelik: Aileler için 

119 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.