Terk Edilmiş Güzel Kıza Yeni Yuva Arıyoruz

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
İlan No6043
İlan Tarihi15 Temmuz 2021
TürüKedi
CinsiMelez
Yaşı2
CinsiyetiDişi
AşılarıEksik
Tuvalet EğitimiVar
KimdenGeçiçi Evinden

2 gün önce Küçükçekmece Sultan Murat Parkına çantasıyla bırakıp gitmiş eski sahipleri. Akşama kadar beklemiş park görevlileri ama gelen olmamış. Park görevlisi tanıdık olduğu için kediyi ablamın bahçesine bıraktı ama diğer kediler saldırdığı için bizimkisi kenara bir yere pusmuş. Biz de eve aldık. Fakat ablam hep evde olmuyor ve civciv bakıyor aynı zamanda o yüzden bu güzel kıza yuva arıyoruz.


Bugün tanıdım kendisini ve inanılmaz cana yakın, beni yeni görmesine rağmen peşimden ayrılmadı, kucağıma geldi, sevmeme izin verdi. Bu yazıyı yazarken bile bacaklarıma sürtünüyor, kucağıma zıplıyor. Gayet uslu bir kız yani. Zaten ev kedisi olduğu için alışkın oradan. Benim 2 kedim olduğu için maalesef alamıyorum ama bu güzel kızın haline çok üzülüyorum, biri sahiplensin istiyorum.


Şu an piresi var (insanlara bir şey yapmıyor hayvanda tutunuyor sadece) ama tasma takıldı. Onun dışında fiziksel olarak sıkıntı yok, tüyleri zaten çok güzel, kilosu da yerinde. Yaşını bilmiyorum ama olsa olsa 2 yaş civarındadır en fazla. Cinsini bilmiyorum.

113 kez görüntülendi.

Dolandırıcılara Dikkat!

  • Sahipleneceğiniz evcil hayvanların sahipleri ile mutlaka yüz yüze görüşün!
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.
  • SahibimOlurmusun.com sitesi asla hayvan satışı yapmamaktadır.
  • Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, SahibimOlurmusun.com bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.